Nový produkt

1KS TSH Rychlý Test Kazeta Domů Štítné žlázy Stimulující Hormon Testování Kit Přesnější Testování Moči

999 ks

311.01 Kč

-35%

478.58 Kč

Přidat do mého seznamu přání

Pro profesionální in vitro diagnostické použití.

[ZAMÝŠLENÉ POUŽITÍ]

TSH Rychlý Test Kazeta je laterální průtokové chromatografické imunologický test pro kvalitativní detekci štítné žlázy stimulující hormon (TSH) v moči.

[SHRNUTÍ]

Na determinaion moči hladiny hormon stimulující štítnou žlázu (TSH), je uznáván jako citlivou metodou v diagnostice primární a sekundární hypotyreózy.TSH je vylučován předním lalokem hypofýzy a indukuje produkci a uvolňování thyroxinu a trijodthyroninu od štítné žlázy.To je glykoprotein s molekulární hmotností přibližně 28.000 daltonů, složený ze dvou chemicky dfferent podjednotek, alfa a beta.I když koncentrace TSH v těle je velmi nízká, je nezbytné pro udržení normální funkce štítné žlázy.Uvolňování TSH je regulována TSH-uvolňující hormon (TRH), který pochází od hypotalamu.Hladiny TSH a TRH jsou nepřímo souvisí s úrovní hormonů štítné žlázy.Když tam je vysoká úroveň hormonů štítné žlázy v těle, méně TRH je propuštěn hypotalamu, takže méně TSH je vylučován hypofýzou.Naopak akce bude nastat, když tam je snížení hormonu štítné žlázy v těle.Tento proces je znám jako negativní zpětná vazba mechanismus a je zodpovědný za udržování správné tělesné hladiny těchto hormonů.

[PRINCIP]

TSH Rychlý Test Kazeta je kvalitativní membrány pás na bázi imunologický test pro detekci štítné žlázy stimulující hormon v moči.V tomto zkušebním postupu, anti-TSH protilátka je imobilizována v testovacím vedení regionu kazety.Po exemplář je umístěn ve vzoru dobře, reaguje s anti-TSH protilátka potažené částice, které byly použity ke vzorku pad.Tato směs migruje chromatographically podél délky testovací proužek a interaguje s imobilizovaných TSH protilátka.Tato směs se váže na TSH protilátkou v testovací oblasti (T) a vytváří barevné linky, když Koncentrace TSH je rovna nebo větší než 20mlU/L Bez zjevného barevné linky se objeví v testovacím vedení regionu, což naznačuje negativní výsledek.Sloužit jako procesní kontrola, barevné čáry se objeví vždy v kontrolní linii regionu, což naznačuje, že správný objem vzorku byl přidán a membránou pro odvod došlo.

[VZOR]

●Vzorek moči musí být odebrán do čisté a suché nádoby.Moč shromážděné v jakékoli denní dobu, může být použit.Vzorky moči vykazuje viditelné sraženiny by měl být centrifugovány, filtrovány nebo povoleno vyrovnání, aby se získal čirý supernatant pro testování. ●Vzorky moči mohou být skladovány při teplotě 2-8°C po dobu až 48 hodin před testování.Pro delší skladování vzorky mohou být zmraženy a uloženy pod -20°C. Zmrazené vzorky by měly být rozmrazit a dobře promíchat před testováním.

[ZKUŠEBNÍ POSTUP]

Umožňují zkušební zařízení a vzorky, aby dosáhl rovnováhy na teplotě (15-30 ° c nebo 59-86℉ ) před zkouškou. 1. Vyjměte testovací kazetu z uzavřeného sáčku. 2. Držte kapátko svisle a převod 3 plné kapky (přibl. 100µI) vzorku do"S" tak testovací kazety, a pak začít načasování. 3. Čekat na barevné linky se objeví.Interpretovat výsledky testu na 15 minut.Nečtou výsledky po 20 minutách.

[INTERPRETACE VÝSLEDKŮ]

Pozitivní:Dva řádky se zobrazí.Jedna barevná linie by měla být v kontrolní oblasti (C), a jiné zjevné barevné linky přilehlé by měl být v testovací oblasti (T).Tento pozitivní výsledek indikuje úroveň TSH je více než 20mIU/L. Nogative: Jedna barevná linie se objeví v kontrolní oblasti (C).Žádné linky se objeví v testovacím regionu (T).Tento negativní výsledek ukazuje úroveň TSH je nižší než 20mlU/L. Neplatný: Kontrolní linie se nedostaví.Nedostatečný objem vzorku nebo nesprávný procesní techniky jsou nejpravděpodobnější důvody, pro kontrolu souladu selhání.Zkontrolujte postup a zopakujte test s použitím nové testovací kazety.

  • Množství: 1ks
  • Typ Položky: Ženskou Hygienu
  • Značka: KEYGEN BIOTECH
  • Původ: KN(Původu)

Štítky: igg test, hiv test, plodnost na ženu, léčba těhotenství, rychlý test, krém vaginy, diy yoni perly, krevní test, obleček catwoman, spermie test, test na protilátky.

Napsat recenzi

1KS TSH Rychlý Test Kazeta Domů Štítné žlázy Stimulující Hormon Testování Kit Přesnější Testování Moči

1KS TSH Rychlý Test Kazeta Domů Štítné žlázy Stimulující Hormon Testování Kit Přesnější Testování Moči

Napsat recenzi

Související produkty