Nový produkt

Hspy1000V0.2A DC Programovatelné Napájení Výstup 0-1000V,0-0.2 Nastavitelné RS232 Port

999 ks

6 172.48 Kč

Přidat do mého seznamu přání

Hspy1000V0.2A DC Programovatelné Napájení Výstup 0-1000V,0-0.2 Nastavitelné RS232 Port

Malý objem a nízká hmotnost (domácí nejmenší a nejlehčí precision nastavitelný DC napájení, objem: 185 x 85 x120mm, hmotnost: 1450 g).

duální režim zobrazení přepnout, napětí, proud a výkon režim zobrazení režim zobrazení swap, a rozhraní design je stručné a praktické, jednoduché ovládání, může vám pomoci rychle dokončit nastavenou hodnotu, okno zobrazit více jednoduché a intuitivní, napětí a aktuální hodnotu nastavení a výstupní hodnoty ne více než, přesné zobrazení výstupního výkonu.

nízká spotřeba (pod 120W), konstrukce bez ventilátoru, s použitím high power teploty ovládání ventilátoru stroje regulaci teploty.

CPU real-time sledování, výstupní hodnota může být stabilní po dlouhou dobu.

Návrat funkce * * unikátní, absorpce v výstupní proud až 500mA, zastavení nebo vypnutí, aby napětí na výstupních svorkách je snížena na nula voltů v řádu desítek milisekund (nulový dopad zatížení).

topologie obvodu je jedinečný, obvod, konstrukce dvě nastavitelné napětí napájení zapne v okamžiku nulový dopad zatížení.

vysoká přesnost, vysoké rozlišení, nízký drift, vysoká stabilita (teplotní drift menší než 50 ppm, přesnost 0,1%, rozlišení V=10mV, I=1 ma)

paměť, může ušetřit napětí a proudu, nastavení hodnoty posledního vypnutí. Vestavěný softwarový zámek funkce, a to prostřednictvím počítačového softwaru ovládacího panelu zámek, aby se zabránilo nesprávnou funkci.

Klíčové operace, upravit shuttle * * (opustit tradiční potenciometr).

programovatelné, standardní Modbus komunikační protokol a jeho vestavěný-v napájení, aby se více snadno integrovat do automatizačních systémů.

spínaný zdroj a lineární napájení ideální kombinace obou, spínaný zdroj s vysokou účinnost a nízké zvlnění lineární napájecí zdroj.

Technické ukazatele:

Výstupní napětí, proud rozsah: od 0-1000V plynule nastavitelná od 0-0.2 plynule nastavitelná

Výstupní Výkon : 400W

Napětí / aktuální zobrazení: čtyři LCD displeje

Zatížení nařízení: 0.02%+ napětí 20MV aktuální 0.02%+ 20mA

Přesnost nastavení: aktuální napětí 0.1% 0.1%

Zobrazit hodnoty přesnost: aktuální napětí 0.1% 0.1%

Nastavení rozlišení: napětí: 100m proud 1mA

Rozlišení displeje: napětí: 100m proud: 1mA

Zvlnění a šum: aktuální napětí je menší než nebo rovno 5mVrms méně než 3mArms

Přečtěte si zpátky hodnota: teplotní koeficient 50PPM

Tělo velikost: 185*85*120mm

Tělo hmotnost: 1,25 Kg

1) přijímáme Alipay, West Union, TT. Všechny hlavní kreditní karty jsou přijímány přes bezpečné ÚSCHOVY platby procesoru.

2) Platba musí být provedena do 3 dnů od objednávky.

3) Pokud nemůžete pokladně okamžitě po aukci blízko, prosím, počkejte několik minut a zkuste to znovu Platby musí být dokončena do 3 dnů.

1.PO CELÉM SVĚTĚ DOPRAVY. (S výjimkou některých zemí a APO/FPO)2. Objednávky zpracovány včas po ověření platby.3. Jsme jediná loď na potvrzené objednávky adres. Vaše objednávka adresa MUSÍ ODPOVÍDAT vaší Dodací adresu. 4. Uvedené obrázky nejsou aktuální položky a jsou pouze pro referenci. 5. SLUŽBA TRANZITNÍ ČAS je poskytována dopravce a vylučuje víkendech a svátcích. Tranzitní časy se mohou lišit, zejména během prázdninové sezóny. 6. Pokud jste neobdrželi vaši zásilku do 30 dnů od platby, prosím kontaktujte nás. Budeme sledovat zásilku a dostat zpět k vám co nejdříve s odpovědí. Naším cílem je spokojenost zákazníka! 7. Vzhledem k stavu populace a časové rozdíly, budeme vybírat na lodi vaše položky z našeho prvního k dispozici sklad pro rychlé dodání. 8.DeliveryTime:

Pokud je váš náklad váží až 20 KG nebo vyšší, nebo potřebujete větší množství, prosím kontaktujte nás, nebo e-mail na nás, zajistíme vám nové balení specifikace, pak zkuste naši nejlepší uložit nějaké náklady na dopravu za vás, a to tak, že cena výrobku může být pro vás přínosem!

Jsme velká výrobní podnik skupiny v Číně, prodáváme přes Alibaba, tam je jediný účel ,je lépe propagovat naše výrobky,všechny naše společnost produkty jsou dodávány přímo z továrny, prosím, kontaktujte nás , doufáme, že vytvořit dlouhodobý přátelský a vzájemnou spolupráci mezi sebou !

Poskytujeme 6-12 měsíční záruku. Pokud je zboží vadné, upozorněte nás prosím do 3 dnů od doručení. Všechny položky musí být vráceny v původním stavu, aby vznikl nárok na vrácení peněz nebo výměnu zboží. Položky vrácené po 15 dnů od doručení jsou způsobilé pouze pro opravy. Kupující je odpovědný za veškeré přepravní náklady. Při nákupu, to znamená, že kupující dal tichý souhlas k politice. Pokud další informace, prosím, neváhejte nás kontaktovat, budeme s vámi pracovat na dosažení win-win.

Budeme udržovat vysoké standardy kvality a usilovat o 100% spokojenost zákazníka! Zpětná vazba je velmi důležitá žádáme vás, abyste nás okamžitě kontaktovat předtím, NEŽ dáte nám neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, abychom mohli uspokojivě řešit své problémy. To je možné řešit problémy, pokud nechceme o nich vědět!

  • Tělesné Hmotnosti: 1,25 Kg
  • Napětí / proud zobrazení: LCD four zobrazení
  • Číslo Modelu: Hspy1000V0.2A
  • Fáze: Jednofázové
  • Aktuální Typ: DC
  • Značka: VDUNSKY
  • Rozměry: 185*85*120mm
  • Použití: SVC
  • DIY Dodávky: ELEKTRICKÉ

Štítky: 220v na 5v, programovatelné napájecí obvod, aktuální metr, programovatelné napájecí výstup, napájecí zdroj uno nastavitelný, nastavitelný napájecí zdroj, dělená zadní s, ac programovatelné napájení, aktuální dc metr, napájení nastavitelné led, amp dc metr.

Napsat recenzi

Hspy1000V0.2A DC Programovatelné Napájení Výstup 0-1000V,0-0.2 Nastavitelné RS232 Port

Hspy1000V0.2A DC Programovatelné Napájení Výstup 0-1000V,0-0.2 Nastavitelné RS232 Port

Napsat recenzi

Související produkty